Anioły smierci

The angels of death will be comming...


#1 2007-04-14 15:29:50

Raavi

Gość

Tajemniczy Raavi

No to i ja napisze conieco o sobie...

Raavi Arda, prawdziwego imienia nie podam bo go nie lubie, lat 25, informatyk pelnym pyskiem z wyksztalcenia, pasji i zawodu. Obecnie pracuje dla kazdego kogo stac na moje (niezbyt tanie) uslugi, dawniej pracowalem miedzy innymi w takich firmach jak Intel, Blizzard, Interplay, BioWare.

Znaki szczegolne: Kolczyk w prawym uchu, prawie zawsze ubrany na czarno
Ulubione zespoly: MetallicA, ManOwaR, Black Sabbath, Apocaliptica
Ulubione filmy: Gwiezdne Wojny, Wladca Pierscieni, Wilk, Underworld (obie czesci)
Inne: Zapalony gracz RPG (WarHammer Fantasy Roleplay - AKA "mlotek", Wilkolak: Apokalipsa), czlonek rodziny futrzakow... i jeszcze pare innych ale to juz bardziej prywatnie

I tyle...

 

#2 2007-04-14 21:02:17

Anael

Rada Forum

8173474
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-04-09
Posty: 85
Punktów :   

Re: Tajemniczy Raavi

Stary!! słuchamy tej samej muzy i oglądamy te same filmy Już Cię lubię

Skoro masz doświadczenie to pewnie wiesz jak grać w Diablo II BN na piracie? (taki żarcik ale uczciwą odpowiedzią nie pogardzę)


http://img142.imageshack.us/img142/4366/recsxv6.png

Sprawy forum kierować do mnie...

Offline

 

#3 2007-04-14 21:06:01

Raavi

Gość

Re: Tajemniczy Raavi

Ehhh... etap Diablo 2 to ja juz dawno przeszedlem i nigdy nie musialem piracic bo mam legala za darmo :-P Teraz zajalem sie bardziej profesjonalnymi rozwiazaniami

 

#4 2007-04-15 02:11:23

ZastiZastor

Akolita

Zarejestrowany: 2007-04-12
Posty: 6
Punktów :   

Re: Tajemniczy Raavi

no to ja mam pytanie skąd jesteś bo poszukuję ekipy do sesyjek rpg-owych d&d, warhammer druga edycja no chętnie zagram jako gracz w cyber panku lub w wampira

Offline

 

#5 2007-04-15 02:13:20

Raavi

Gość

Re: Tajemniczy Raavi

Okolice Warszawy

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.abc-naruto.pun.pl www.typennington.pun.pl www.szostaf.pun.pl www.pentagonuni4.pun.pl www.reserve.pun.pl